Èxit de participació en el cros escolar a Campredó

El cros va coincidir amb la cursa les II Torres, i amb les seves dues respectives modalitats de canicross i marxa, propiciant una jornada força participativa. La propera cita de cros serà el 4 de febrer al Perelló amb el Campionat Territorial de les Terres de l’Ebre.

El circuit de terra reunia unes condicions excel·lents  per al desenvolupament d’una prova organitzada pel Consell Esportiu del Baix Ebre, l’EMD de Campredó, l’Associació Campredó Esport, i el suport tècnic del Club Atletisme Terres de l’Ebre.

Els pòdiums van ser els següents: 

PATUFET MASCULÍ (2014) 100 m.: 1. Roger Pino (AEE Col.legi Consolació), 2. Martí Sabaté (Escola del Temple), 3. Julen Vacheresse (Co.legi Sagrada Família). 1r. equip: Escola Divina Pastora. 1r. Local: Genís Bertomeu (Escola Port Rodó). 

PATUFET FEMENÍ (2014) 100 m.: 1. Leire Prades (Escola Port Rodó), 2. Paula Bertomeu (Escola Port Rodó), 3. Martina Sanchez (Escola Port Rodó). 1r Equip: Escola Port Rodó. 1r Local: Leire Prades (Escola Port Rodó). 

PATUFET MASCULÍ (2012-2013) 100 m.: 1. Nil Ennaji (Club Trilercavons Terres de l’Ebre), 2. Otger Baiges (Escola del Temple), 3. Ramon Castells (Col.legi Sagrada Família). 1r Equip: Club Atletisme Terres de l’Ebre. 1r Local: Abdoulaye Dembele (Escola Port Rodó). 

PATUFET FEMENÍ (2012-2013) 100m.: 1. Raquel Piñol (Atletisme del Perelló), 2. Nina Valls (ATE), 3. Mar Pallares (Atletisme del Perelló). 1r Equip: Atletisme del Perelló. 1r Local: Alba Climent (Escola Port Rodó). 

PREBENJAMÍ MASCULÍ (2010-2011) 500 m.: 1. Francesc Aguilera (AEE Col.legi Consolació), 2. David Forner (ATE), 3. Jaume Carles (AEE Col.legi Consolació). 1r Equip: AEE Col.legi Consolació. 1r Local: Nouh Abdelouahab Bouhriz (Escola Port Rodó). 

PREBENJAMÍ FEMENÍ (2010-2011) 500 m.: 1. Edurne Galeano (ATE), 2. Maria Tena (ATE), 3. Jana Callau (Atletisme del Perelló). 1r Equip: Escola Port Rodó. 1r Local: Carla Colomé (Escola Port Rodó). 

BENJAMÍ MASCULÍ (2008-2009) 1.000m.: 1. Màxim Valencia (Atletisme del Perelló), 2. Pep Callau (Atletisme del Perelló), 3. Aleix Prades (ATE). 1r Equip: Atletisme del Perelló. 1r Local: Pau Mora (Escola Port Rodó). 

BENJAMÍ FEMENÍ (2008-2009) 1.000m.: 1. Anna Espinosa (Atletisme del Perelló), 2 Ainoa Caballe (ATE), 3. Nuria Boyer (Atletisme del Perelló). 1r Equip: Atletisme del Perelló. 1r Local: Angela Abella (Escola Port Rodó).

ALEVÍ MASCULÍ (2006-2007) 1.500m.: 1. Arnau Perez (ATE), 2. Unai Costa (Atletisme del Perelló), 3. Pau Monforte (ATE). 1r Equip: 1. Club Atletisme Terres de l’Ebre. 1r Local: Jaume Dauden (Escola Port Rodó). 

ALEVÍ FEMENÍ (2006-2007) 1.500m.: 1. Queralt Casacuberta (Atletisme del Perelló), 2. Júlia Espuny (ATE), 3. Noa Bellobí (ATE). 1r Equip: Club Atletisme Terres de l’Ebre. 1r. Local: Patricia Colome (Escola Port Rodó). 

INFANTIL MASCULÍ (2004-2005) 2.000m.: 1. Jonathan Sanchez (ATE), 2. Ivan Viladrich (Club Trilercavons Terres de l’Ebre), 3. Marc Prades (ATE). 1r equip: Club Atletisme Terres de l’Ebre. 

INFANTIL FEMENÍ (2004-2005) 2.000m.:1. Ares Puentes (ATE), 2. Martina Curto (ATE). 1r Local: Ares Puentes (ATE). CADET MASCULÍ (2002-2003) 2.500m.: 1. Ivan Santillana (ATE), 2. Xavier Adell (ATE), 3. Fabian Captari (Atletisme del Perelló). CADET FEMENÍ (2002-2003) 2.500m.: 1. Maria Tomàs (ATE).

JUVENIL MASCULÍ (2000-2001) 2.500m.: 1. Iñigo Santillana (ATE).

 

Comentaris
X
X